Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Juglā aizturējām vīrieti, pie kura atrastas narkotiskās un psihotropās vielas 2020. gada 14. janvāris

Valsts policijas Rīgas Brasas iecirkņa darbinieki bija saņēmuši informāciju, ka kādā dzīvoklī Juglā, iespējams, tiek pārdotas narkotiskās vielas.

Izvērtējot saņemto informāciju, pagājušajā piektdienā, 10. janvārī, likumsargi, veicot operatīvos pasākumus un ierodoties norādītajā adresē, aizturēja 1968. gadā dzimušu vīrieti, kurš iepriekš nav nonācis policijas redzeslokā.

Policisti veica kratīšanu vīrieša dzīvesvietā, kur atrada un atsavināja 637 gramus izžāvētas marihuānas, astoņas Xanax tabletes, kas satur bīstamu psihotropo vielu alprazolamu, un 1170 eiro, kas, iespējams, ir noziedzīgi iegūti.

Saistībā ar notikušo šobrīd ir uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 253. panta pirmās daļas, proti, par narkotisko vai psihotropo vielu neatļautu izgatavošanu, iegādāšanos, glabāšanu, pārvadāšanu vai pārsūtīšanu bez nolūka tās realizēt. Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz trim gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.

Pagājušajā svētdienā, 12. janvārī, tiesa aizturētajam vīrietim piemēroja drošības līdzekli – policijas uzraudzību.

Valsts policija aicina iedzīvotājus arī turpmāk ziņot par narkotisko vielu tirdzniecības vietām un personām, kuras atrodas narkotisko vai psihotropo vielu reibumā. Informēt policiju iespējams, zvanot pa diennakts tālruņa numuru 110 vai vēršoties tuvākajā Valsts policijas iecirknī.

Narkotisko vielu tirdzniecības vietas iespējams ātri un ērti atzīmēt Iekšlietu ministrijas interaktīvajā kartē: https://www.ic.iem.gov.lv/gis2/

(Attēlam ilustratīva nozīme.)