Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Jūrmalā aizturēts telefona zaglis 2019. gada 13. novembris

Vakar, 12. novembrī, ap pulksten 17.00, pateicoties vērīgam aculieciniekam, Valsts policijas patruļpolicisti aizturēja vīrieti, kurš elektropreču veikalā no stenda nozaga mobilo telefonu.

Aizturētais vīrietis vakar iegājis kādā elektropreču veikalā Jūrmalā un pētījis tur esošās preces. Pēkšņi vīrietis no stenda norāvis mobilo telefonu un meties bēgt prom no veikala. Par laimi, notikušo redzēja kāds aculiecinieks, kurš nekavējoties par noziegumu ziņoja Valsts policijai.

Likumsargi, vadoties pēc aculiecinieka sniegtajām norādēm par aizdomās turētā iespējamo atrašanās vietu, netālu no lombarda vīrieti aizturēja.

Aizdomās turētais vīrietis ir dzimis 1988. gadā un iepriekš nonācis policijas redzeslokā par dažādiem administratīvajiem pārkāpumiem.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 180. panta – par zādzību nelielā apmērā. Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz vienam gadam vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

Šobrīd aizturētais vīrietis atrodas izolatorā.

Izsakām pateicību aculieciniekam, kura ātrā reakcija un nevienaldzība palīdzēja likumsargiem aizturēt telefona zagli.

(Attēlam ilustratīva nozīme.)