Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Piedraudot ar izkapts asmeni, vīrietis aplaupa veikalu Ķengaragā 2019. gada 8. oktobris

Naktī no 30. septembra uz 1. oktobri nelielā veikalā Rīgā, Ķengaragā, ienāca kāds vīrietis un piedraudot ar asu priekšmetu, kas pārdevējai vizuāli atgādināja mačeti, pieprasīja atdot alkoholu. Pārdevēja viņam prasīto dot atteicās, taču viņš uzlēca uz veikala letes, pagrāba divas pudeles ar alkoholu, kas atradās aiz tās, un pameta veikalu.

Pārdevēja sazinājās ar veikala vadītāju un vēlāk par notikušo ziņoja Valsts policijai. Valsts policijas Speciālo uzdevumu bataljona policisti noskaidroja ļaundara pazīmes un devās viņu meklēt pa tuvāko apkārtni, aptaujāt vietējos iedzīvotājus. Policisti noskaidroja namu, kurā iespējamais ļaundaris pēc nozieguma iegājis, un tur viņu aizturēja. Aizturēšanas brīdī viņš atradās acīmredzamā alkohola reibumā.

Aizturētais ir dzimis 1982. gadā un jau iepriekš nonācis policijas redzeslokā par mantiskiem noziegumiem, tostarp laupīšanu, kā arī narkotisko vielu nelikumīgu apriti.

Aizdomās turētais vīrietis atzinis, ka noziegumu izdarījis, izmantojot izkapts asmeni, ko pēc nozieguma izmetis.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 176. panta pirmās daļas – par laupīšanu. Par šādu noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbs, vai naudas sods, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Aizdomās turētajam vīrietim ir piemērots drošības līdzeklis apcietinājums.

(Ilustratīvs attēls: pixabay.com)