Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Aizturējām autovadītāju, kurš pārkāpa ātrumu un piedāvāja kukuli 2019. gada 17. jūlijs

Šī gada 15. jūlija agrā rītā, pulksten 5.46, Rīgā, Vestienas ielā, Valsts policijas Satiksmes drošības pārvaldes Speciālo uzdevumu nodaļas darbinieki, veicot satiksmes uzraudzību ar netrafarēto policijas automašīnu “Subaru”, fiksēja kādu pretī braucošu “Škoda” markas automašīnu, kuras vadītājs pārkāpj atļauto braukšanas ātrumu. Vietā, kur atļautais braukšanas ātrums ir 50 kilometri stundā, šis transportlīdzeklis braucis ar 87 kilometriem stundā.

Apturot transportlīdzekli, uz likumsarga aicinājumu uzrādīt personu apliecinošus dokumentus, vadītājs no krekla kabatas izvilka divdesmit eiro banknoti un ielika to starp transportlīdzekļa vadītāja apliecību un transportlīdzekļa reģistrācijas apliecību, tos sniedzot policistam un tieši norādot naudas sniegšanas mērķi. Proti, autovadītājs, 1958.gadā dzimis vīrietis, mēģināja atrunāties, ka ļoti steidzies, tādēļ, cerībā izvairīties no soda, deva kukuli.

Par minēto faktu pret autovadītāju tika uzsākts kriminālprocess par kukuļdošanu, kā arī sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu no 31 kilometra stundā līdz 40 kilometriem stundā apdzīvotā vietā.

*Ilustratīvs foto