Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Valsts policija naktī uz piektdienu Teikas apkārtnē un Jūrmalā veica profilaktiskos pasākumus ar mērķi apkarot ielu noziedzību 2019. gada 3. jūnijs

Naktī uz piektdienu, 31. maiju, Valsts policijas Rīgas Teikas iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas darbinieki Juglā, Teikā, Mežciemā un Purvciemā rīkoja profilaktiskos pasākumus ar mērķi apkarot ielu noziedzību. No pulksten 22.00 līdz 6.00 policisti pārbaudīja 23 personas, 12 transportlīdzekļus un deviņas spēļu zāles.

Rezultātā tika aizturētas divas jau iepriekš meklēšanā esošas personas – viena par sveša finanšu instrumenta vai maksāšanas līdzekļa nolaupīšanu, iznīcināšanu, bojāšanu vai nelikumīgu izmantošanu, savukārt otra par citu noziedzīgu nodarījumu tika nodota meklēšanas iniciatoram.

Likumsargi aizturēja arī vairākas, iespējams, narkotisko vai psihotropo vielu reibumā esošas personas, pret kurām tika uzsāktas administratīvās lietvedības pēc Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksa 46. panta pirmās daļas – par narkotisko vai psihotropo vielu neatļautu lietošanu. Tāpat pret vienu personu ir uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 253. panta pirmās daļas – par narkotisko vai psihotropo vielu neatļautu glabāšanu.

Arī Valsts policijas Jūrmalas iecirkņa Kārtības policijas nodaļas darbinieki rīkoja profilaktiskos pasākumus. Laika posmā no 30. maija pulksten 22.00 līdz 31. maija 4.00 likumsargi Jūrmalā pārbaudīja 22 adreses, 29 personas, septiņus transportlīdzekļus, astoņas tirdzniecības, kā arī septiņas izklaides vietas.

Reida laikā policisti sastādīja piecus administratīvo pārkāpumu protokolus – divus par alkoholisko dzērienu lietošanu sabiedriskās vietās, divus par atrašanos Latvijas Republikas teritorijā bez deklarētas dzīves vietas un vienu par ceļa šķērsošanu neatļautā vietā.

Tāpat likumsargi, veicot pārbaudes, apturēja kādu automašīnas vadītāju, kurš, iespējams, sēdies pie transportlīdzekļa stūres alkohola reibumā. Lai par to pārliecinātos, uz notikuma vietu tika paaicināti kolēģi no Ceļu policijas, kuri automašīnas šofera izelpā konstatēja 0,94 promiles.

Valsts policija atgādina, ka profilaktiskie pasākumi ielu noziedzības apkarošanai dažādos Rīgas mikrorajonos tiek rīkoti regulāri un policija tos rīkos arī turpmāk.

(Attēlam ilustratīva nozīme.)