Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Lai netiktu aizturēts par noziegumu, vīrietis ar motorolleru bēg no policijas 2019. gada 21. maijs

Vakar, 20. maijā, Valsts policijas Rīgas Kurzemes iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas darbinieki, realizējot operatīvo informāciju, aizturēja kādu vīrieti, kurš grasījās pārdot narkotiskās vielas kādai personai.

Tobrīd netālu no notikuma vietas atradās policisti, kuri vīrieti bija nodomājuši aizturēt. Taču, apzinoties, ka ir izdarījis noziegumu un policisti viņam jau ir “uz pēdām”, vīrietis mēģinājis ar savu motorolleru no likumsargiem aizbēgt. Pateicoties policistu ātrai reaģēšanai un piesaistītajiem kolēģiem no Ceļu policijas, vīrietis drīz vien pēc bēgšanas tika aizturēts.

Likumsargi, pārmeklējot aizturēto vīrieti, pie viņa atrada un izņēma aptuveni četrus gramus amfetamīna. Tāpat viņa dzīvesvietā un transportlīdzekļa – motorollera – bagāžas kastē tika veikta kratīšana, kur atrastas un atsavinātas šļirces, maisiņi narkotisko vielu fasēšanai un 1043 eiro, kas visticamāk iegūti no narkotisko vielu realizācijas.

31 gadu vecais aizturētais vīrietis jau iepriekš vairākas reizes ir tiesāts par noziegumiem, kas saistīti ar narkotikām un zādzībām.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 253.1 panta pirmās daļas – par narkotisko vielu neatļautu realizēšanu. Par šādu noziegumu vīrietis var tikt sodīts ar brīvības atņemšanu uz laiku no diviem līdz astoņiem gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.

Šobrīd aizturētais vīrietis atrodas izolatorā, taču rītdien, 22. maijā, tiks lemts jautājums par drošības līdzekļa piemērošanu viņam.

(Attēlam ilustratīva nozīme.)