Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Ādažos aizturam velozagli 2019. gada 14. maijs

Pagājušajā trešdienā, 8. maijā, ap pulksten septiņiem vakarā Valsts policijā tika saņemta informācija no kādas personas, kurai pirms brīža tika nozagts velosipēds pie tirdzniecības veikala Ādažos.

Cietušais policistiem izstāstīja, ka bija devies uz veikalu iepirkties un novietojis velosipēdu pie tirdzniecības veikala, taču to nav pieslēdzis. Kad bija iegādājies visu nepieciešamo un izgājis no veikala, cietušais savu velosipēdu vairs neatrada.

Valsts policijas Saulkrastu iecirkņa likumsargi sadarbībā ar kolēģiem no Ādažu novada un Garkalnes novada pašvaldības policijas uzsāka iespējamās vainīgās personas meklēšanu un drīz vien viņu aizturēja kopā ar nozagto divriteni.

Aizturētais 25 gadus vecais vīrietis jau iepriekš ir nonācis policijas redzeslokā par dažādām zādzībām.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 180. panta pirmās daļas – par zādzību. Par šādu noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku līdz vienam gadam vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbs, vai naudas sods.

Dienu vēlāk, 9. maijā, tiesa aizturētajam vīrietim piemēroja drošības līdzekli – apcietinājumu.

Valsts policija aicina iedzīvotājus rūpēties par sava velosipēda drošību un ielāgot dažus ar tā drošību saistītus padomus: https://www.facebook.com/…/a.15925854083…/2187227618039798/…

(Attēlam ilustratīva nozīme.)