Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Lepojamies ar mūsu kolēģiem – divas Valsts policijas amatpersonas apbalvotas ar Viestura ordeni! 2019. gada 7. maijs

Aizvadītajā piektdienā, 3. maijā, Rīgas pilī svinīgā pasākumā Latvijas Valsts prezidents Raimonds Vējonis un Ordeņu kapituls pasniedza augstākos Latvijas valsts apbalvojums – Triju Zvaigžņu ordeni, Viestura ordeni un Atzinības krustu. Divām Valsts policijas amatpersonām par sevišķiem nopelniem Latvijas valsts labā piešķīra Viestura ordeni.

Par ieguldījumu Latvijas valsts iekšējās drošības un sabiedriskās kārtības uzturēšanā un nostiprināšanā ar Viestura ordeņa III šķiru apbalvots un par ordeņa komandieri iecelts VP Galvenās kārtības policijas pārvaldes priekšnieka vietnieks, Satiksmes drošības pārvaldes priekšnieks, pulkvedis Normunds Krapsis.

Tāpat par profesionālu, pašaizliedzīgu un priekšzīmīgu dienestu un ieguldījumu sabiedriskās kārtības un drošības nodrošināšanā ar Viestura ordeņa IV šķiru apbalvots un par ordeņa virsnieku iecelts VP Galvenās kriminālpolicijas pārvaldes Organizētās noziedzības apkarošanas pārvaldes 2.nodaļas priekšnieks, pulkvežleitnants Sandis Radziņš.

Viestura ordenis tiek piešķirts par militāriem nopelniem, par drošības un sabiedriskās kārtības nodrošināšanu, par robežu aizsardzību un par valstiskas apziņas veidošanu pilsoņos. Tā devīze ir: "Esiet stipri un cīnieties!"

No sirds sveicam un lepojamies ar mūsu kolēģiem!