Visas aktualitātes Pilnā versija

Noziedzības apkarošanas profilaktiskajos pasākumos Āgenskalnā, Ziepniekkalnā un Zolitūdē pārbaudītas 97 personas 2018. gada 09. novembris

Naktī uz piektdienu, 9. novembri, Valsts policijas Rīgas Zemgales iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas policisti Āgenskalnā, Ziepniekkalnā un Zolitūdē rīkoja profilaktisko reidu noziedzības apkarošanai. Pasākumu mērķis bija noziedzīgu nodarījumu novēršana un atklāšana, meklēšanā izsludināto noziedznieku aizturēšana un izklaižu vietu – spēļu zāļu un nakts kafejnīcu –pārbaude.


Kopumā no pulksten 22.00 līdz 04.00 tika pārbaudītas 97 personas.

Divas personas tika aizturētas par tiesas lēmuma nepildīšanu. Proti, šīm personām bija piespriests cietumsods par iepriekš izdarītiem noziegumiem, taču personas no soda bija izvairījušās. Vēl tika aizturēta viena persona, ko bija izsludinājusi meklēšanā Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas pārvalde par nozieguma izdarīšanu. Visas trīs aizturētās personas tika nogādātas izolatorā.

Piecas no pārbaudītajām personām tika aizturētas administratīvā kārtībā par dažādiem pārkāpumiem – atrašanos sabiedriskā vietā tādā alkohola reibumā, kas aizskar cilvēka cieņu, dzīvesvietas nedeklarēšanu un dzīvošanu bez personu apliecinoša dokumenta. Šīs personas tika nodotas Kārtības policijas nodaļai protokolu sastādīšanai.

Reida laikā netika konstatētas narkotisko vielu reibumā esošas personas.

Šādus profilaktiskos reidus pēc iepriekš izstrādāta plāna Rīgas reģiona pārvaldes iecirkņi rīko regulāri un tie tiks rīkoti arī turpmāk.

(Attēlam ir ilustratīva nozīme.)