Visas aktualitātes Pilnā versija

Daudzviet Latvijā iespējami slideni ceļi; aicinām autovadītājus būt uzmanīgiem 2016. gada 18. februāris

Sinoptiķu prognozes vēsta, ka šodien gaidāms slapjš sniegs un sasalstošs lietus, tādēļ uz ceļiem varētu veidoties apledojums. Aicinām autovadītājus būt ļoti piesardzīgiem, jo īpaši šoferiem jāuzmanās rīta un vakara stundās. Svarīgi izvēlēties laika apstākļiem atbilstošu braukšanas ātrumu un braukt uzmanīgi. Tāpat arī iesakām ievērot lielāku distanci ar priekšā braucošajiem transportlīdzekļiem, lai bremzēšanas gadījumā būtu iespējams izvairīties no sadursmes.

No pulksten 6.00 līdz pulksten 10.30 Rīgas reģionā saņemti 67 izsaukumi par ceļu satiksmes negadījumiem, kas ir ievērojami vairāk nekā ikdienā šādā laika posmā. Nevienā no šiem negadījumiem nav cietušo. Pārsvarā tie notikuši, jo uz ceļiem ir atkala, bet autovadītāji nav bijuši pietiekami piesardzīgi uz ceļa.

Zemgales reģionā reģistrēti trīs ceļu satiksmes negadījumi, arī tajos neviens nav cietis. Vidzemes un Latgales reģionos pa vienam negadījumam, bet Kurzemes reģionā šorīt līdz pulksten 10.30 nav saņemts neviens zvans par ceļu satiksmes negadījumiem.