Visas aktualitātes Pilnā versija

Rēzeknē vīrietis nolaupa bijušo sievu, nogalina viņu un izdara pašnāvību 2014. gada 11. aprīlis

Vakar, 10.aprīlī, ap pusdienlaiku, Rēzeknē kāds 1979. gadā dzimis vīrietis piedraudot ar vardarbību un izmantojot pistolei līdzīgu priekšmetu, nolaupījis 1979.gadā dzimušu vietējo iedzīvotāju un kopā ar viņu automašīnā aizbrauca nezināmā virzienā. Nolaupītā sieviete ir vīrieša bijusī dzīvesbiedre.

Pēc šīs informācijas saņemšanas policijā nekavējoties tika uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 153.panta (personas nolaupīšana) un neatliekamās izmeklēšanas darbības. Nekavējoties uzsākti apjomīgi personu meklēšanas pasākumi, kas turpinājušies līdz vēlai naktij.

Meklējumos bija iesaistītas vairākas Valsts policijas struktūrvienības, tajā skaitā pretterorisma vienība “Omega” un Valsts robežsardzes Aviācijas pārvaldes helikopters. Pārmeklēti virzieni Rēzeknes novadā, kuros, iespējams, varēja aizbraukt meklējamās personas. Policija noskaidroja, ka personīga rakstura nesaskaņas starp bijušajiem laulātajiem kļuva par iemeslu šādai noziedzīgai vīrieša rīcībai.

Šodien, turpinot apjomīgos meklēšanas pasākumus, kuros bija iesaistīti ap 200 cilvēku, tajā skaitā Zemessardzes un Valsts robežsardzes spēki, meža masīvā Rēzeknes novada Griškānu pagastā tika atrasta automašīna un divi meklējamo personu līķi ar šautām brūcēm.

Uzsāktajā kriminālprocesā turpinās izmeklēšana. Policija turpina darbu un skaidro visus notikušā apstākļus.


Informāciju sagatavoja:

Anastasija Laizāne
VP Latgales reģiona pārvaldes
Kārtības policijas biroja
Prevencijas nodaļas inspektore
t.65403261