Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Tukuma policisti aizturējuši vīrieti par automašīnas nolaupīšanu 2012. gada 26. jūlijs

Automašīna tika nolaupīta vakar, 24.jūlijā Tukuma novadā, Zentenes pagastā ap pulksten 16.50 pie ezera. Vīrietim noziedzīgā nodarījuma izdarīšanas brīdī galvā bija uzvilkta maska un rokās medību bise. Pieejot klāt vairākiem jauniešiem, kuri tajā laikā bija izkāpuši no automašīnas, piedraudēja tiem, pēc kā ar automašīnu aizbrauca.

Saņemot informāciju par noziedzīgā nodarījuma izdarīšanu, VP ZRP Tukuma policijas iecirkņa darbinieki nekavējoši uzsāka izmeklēšanu. Tika uzsākti operatīvie meklēšanas pasākumi un veikta pakaļdzīšanās, pēc kā, noziedzīgā persona pameta nolaupīto automašīnu un iemuka mežā. Šorīt, 25.jūlijā, vīrieti, kurš ir Kandavas iedzīvotājs un divas reizes iepriekš tiesāts par zādzībām, aizturēja. Policijas darbinieki izņēmuši arī nereģistrētu medību bisi.

Uzsākts krimināprocess pēc Krimināllikuma pēc 176.panta 1.daļas
„Par svešas kustamas mantas nolaupīšanu, ja tā saistīta ar vardarbību vai vardarbības piedraudējumu (laupīšana)”, kas paredz sodu ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz desmit gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas un ar policijas kontroli uz laiku līdz trim gadiem.

Izmeklēšanas laikā tiks noskaidrots vai aizdomās turētā persona nav saistīta citu noziedzīgo nodarījumu izdarīšanā.

 

Informāciju sagatavoja:
Ieva Sietniece
Valsts policijas
Zemgales reģiona pārvaldes
priekšnieka palīdze
Tālr.63004302,20293472