Visas aktualitātes Pilnā versija

Valmieras pilsētas svētkos norisinājās operatīvo dienestu informatīvais pasākums 2012. gada 10. jūlijs

Sporta laukumā pie Valmieras 5. vidusskolas interesenti varēja tuvāk iepazīties, vērot, uzdot jautājumus un praktiski darboties kopā ar operatīvo dienestu darbiniekiem no Valsts robežsardzes, Valsts policijas, Valsts Ugunsdzēsības un Glābšanas dienesta, Latvijas Gāzes, Neatliekamās medicīniskās palīdzības un Zemessardzes 22. kājnieka bataljona darbiniekiem. Visi, kas vēlējās, varēja iejusties gan ugunsdzēsēja, gan policijas darbinieka vai zemessarga lomā ( pielaikot bruņu vestes un ķiveres vai uzģērbjot ugunsdzēsēja formu). Tāpat pameklētāji izmantoja iespēju tuvumā aplūkot dienestu rīcībā esošo transportu, aprīkojumu un bruņojumu.

Informatīvajā pasākumā piedalījās pārstāvji no Valsts policijas koledžas, kas ne tikai stāstīja un informēja par iespēju apgūt policijas darbinieka profesiju. Interesentiem tika piedāvāta iespēju izmēģināt savas prasmes šaušanā īpaši aprīkotā šaušanas stendā un lielu interesi izraisīja iespēja tuvāk iepazīt policijas ekspertu darbu.

Pasākuma apmēklētāji ar lielu interesi vēroja paraugdemonstrējumus. Tajos savu sniegumu rādīja robežsardzes speciālisti- kinologi (visparīgā paklausība, munīcijas meklēšana, aizturēšana, "Zelta ķepas" suņa paraugdemonstrējumi). Skaļus aplausus un skatītāju atzinību pamatoti izpelnījās Valsts policijas un Valmieras 5. vidusskolas Policijas klases audzēkņi, kas pasākuma laikā uzstājās ar tuvcīņas paņēmienu paraugdemonstrējumiem.

 

Informāciju sagatavoja:
Vidzemes reģiona pārvaldes
Kārtības policijas biroja
Prevencijas grupas
vecākā inspektore
Dace Jukāma