Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Vīrietis alkohola reibumā sadur kaimiņu 2012. gada 25. aprīlis

21.aprīlī Rīgas policija saņēma izsaukumu uz daudzstāvu māju Iļģuciemā, kur kāpņu telpā sadurts kāds vīrietis. Notikuma vietā policijas ekipāža izsauca medicīnisko palīdzību, kas cietušo ar vairākām durtām brūcēm vēderā nogādāja slimnīcā. Mājas iedzīvotāji policistiem pastāstīja, ka viens no kaimiņiem bija rīkojis skaļu pasēdēšanu savā dzīvesvietā un traucējis pārējiem mājas iemītniekiem naktsmieru.

Kāda sieviete, kura pazinusi kaimiņu, devās lūgt trokšņotājam pagriezt klusāk mūziku un pārtraukt trokšņošanu. Taču vīrietis pagrūda sievieti un atteicies to darīt. Par notikušos mājas iemītniece pastāstīja vīram, kurš devās pie kaimiņa vēlreiz. Vārdu apmaiņas laikā, starp vīriešiem izcēlās konflikts, naktsmiera traucētājs paķēra nazi un vairākas reizes iedūra kaimiņam vēderā.

Tajā pašā naktī likumsargi aizturēja iesējamo uzbrucēju - 1988.gadā dzimušu, agrāk nesodītu vīrieti. Iecirknī policisti konstatēja, ka aizturētais vīrietis ir vairāk nekā divu promiļu reibumā.

Aizturētais savu vainu atzina un nožēloja izdarīto. Policijā sākts kriminālprocess par miesas bojājumu izdarīšanu un turpinās izmeklēšana.

 

 

Sagatavoja:
Daiga Kondrāte
VP Rīgas reģiona pārvaldes
Preses un sabiedrisko attiecību sektora
Vecākā speciāliste
Tālrunis: 67219758, mob: 26653633
FACEBOOK lapa: http://www.facebook.com/VPRRP 
TWITTER: http://twitter.com/VPRRP 
DRAUGIEM lapa http://www.draugiem.lv/vprrp 
e-pasts: daiga.kondrate@riga.vp.gov.lv