Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Pēc pakaļdzīšanās Purvciemā policija aiztur auto zagļus 2012. gada 14. marts

Rīgas policijas darbinieki pulksten 2.00 naktī Dzelzavas ielas apkaimē pamanīja aizdomīgu automašīnu VW Passat Variant, kas redzot policijas ekipāžu mēģināja bēgt. Pēc pakaļdzīšanās starp mikrorajona pagalmu namiem likuma sargi aizturēja divus 1988.gadā un 1991.gadā dzimušus vīriešus. Bēgot no policijas, likumpārkāpēji izraisīja sadursmes ar divām stāvošām automašīnām.

Izmeklēšanas gaitā policisti noskaidroja, ka automašīna VW Passat Variant nozagta pirmdien, 12.martā. Abi aizturētie savu vainu atzina, vecākais no aizturētajiem, kurš atradās pie zagtās automašīnas stūres, jau iepriekš sodīts par zādzībām. Jaunākais vīrietis nav sodīts un apgalvoja, ka zādzību izdarījuši, jo automašīnā bija atstāta aizdedzes atslēga.

Jaunie vīrieši paskaidroja, ka zādzību veikuši izklaides nolūkā un divas dienas automašīnu izmantojuši, lai izbraukātu Rīgas mikrorajonus. Par izdarīto noziegumu sākts kriminālprocess un šobrīd turpinās pirmstiesas izmeklēšana.

Lai gan šajā gadījumā automašīnas īpašnieks noliedza, ka būtu atstājis atslēgas automašīnas aizdedzē, Rīgas policija aicina iedzīvotājus būt uzmanīgiem un vienmēr parūpēties par sava auto drošību.

 

Sagatavoja:
Daiga Kondrāte
VP Rīgas reģiona pārvaldes
Preses un sabiedrisko attiecību sektora
Vecākā speciāliste
Tālrunis: 67219758
FACEBOOK lapa: http://www.facebook.com/VPRRP  
TWITTER: http://twitter.com/VPRRP 
DRAUGIEM lapa http://www.draugiem.lv/vprrp 
e-pasts: