Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Bezvēsts pazudis Jūrmalas iedzīvotājs 2011. gada 12. septembris

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Jūrmala iecirknis meklē bezvēsts pazudušo, 1949.gadā dzimušo Alexander Dolgov, kurš šā gada 1. septembrī pulksten 22.15 izgāja no savas vasarnīcas Dzilnas ielā, Jūrmalā un līdz šim brīdim nav atgriezies un par sevi nav sniedzis nekādas ziņas. 

            Policisti iesniegumu par vīrieša pazušanu saņēma pagājušās nedēļas nogalē un pirmdien sāka meklēšanas darbus, taču tie joprojām nav sekmējušies panākumiem. Meklēšana joprojām turpinās un darbā iesaistījušies ne tikai Jūrmalas iecirkņa policisti, bet arī kolēģi no kinologu nodaļas un Zemessardze. Pārbaudīti ir tuvākie meži, pludmale un vietas, kuras pazudušais vīrietis bija iecienījis. 

Pazīmes: augums 175cm, atlētiskas miesas būves, 77kg smags, tumši iesirmi mati, brūnas acis, ar visiem savējiem zobiem. 

Iespējams bija ģērbies: tumši zilas krāsas neilona jakā ar rāvējslēdzēju, ar trikotāžas aprocēm un apkakli, rūtainā flaneļa kreklā (zils ar baltām rūtīm), adītā melnas krāsas trikotāžas džemperī, tumši pelēkās auduma biksēs (uz ceļgala ielāps), kājās - vecas sporta kurpes. 

Īpašas pazīmes: vēdera lejasdaļā ir divas rētas no operācijām – labajā pusē 7-10cm gara rēta, kreisajā pusē 5cm gara rēta. 

Policija lūdz ikvienu, kam ir kāda informācija par pazudušā vīrieša atrašanās vietu nekavējoties ziņot, zvanot pa tālruņa numuriem 67075141, 67075111, 02 vai 110.

             

Sagatavoja:
Toms Sadovskis
VP Rīgas reģiona pārvaldes
Preses un sabiedrisko attiecību sektora
Vecākais speciālists
tālrunis: +371 67219872 mob. +371 27878155
e-pasts: toms.sadovskis@riga.vp.gov.lv