Visas aktualitātes Pilnā versija

Par laupīšanu aizturētais, iespējams, vainojams arī citos noziegumos 2011. gada 6. aprīlis

2011.gada 5.aprīlī

Valsts policijas Preses un sabiedrisko attiecību

birojs informē

Par laupīšanu aizturētais, iespējams, vainojams arī citos noziegumos

Pagājušajā nedēļā Valsts policijas(VP) Rīgas reģiona pārvaldes(RRP) Latgales iecirkņa darbinieki aizdomās par agrāk izdarītu laupīšanu aizturēja kādu 27 gadus vecu vīrieti. Policija lūdz atsaukties iedzīvotājus, kuri cietuši no aizturētā vīrieša nelikumīgajām darbībām.

Pagājušā gada 26. septembrī Rīgas Latgales iecirknī vērsās kāds vīrietis, ziņojot, ka iepriekšējā dienā ir aplaupīts. Izmeklēšanas laikā policisti noskaidroja, ka 25. septembrī ap pusnakti Rīgā, A.Čaka un Dzirnavu ielu apkaimē, pielietojot fizisku spēku, divi vīrieši aplaupīja cietušo vīrieti, nolaupot personīgās mantas. Starp nolaupītām mantām atradās arī bankas kredītkarte, kuru izmantojot, likumpārkāpēji vēlāk izņēma naudu no cietušā bankas konta. Par notikušo policisti uzsāka kriminālprocesu.

Pagājušajā nedēļā izmeklētāju darbs sekmējās panākumiem – policisti noskaidroja un aizturēja vienu no laupītājiem, kas izrādījās 1984.gadā dzimis, agrāk tiesāts vīrietis.

Policijai ir aizdomas, ka aizturētais varētu būt veicis arī citus noziedzīgus nodarījumus, tai skaitā, laupīšanas, tāpēc policija lūdz nekavējoties atsaukties ikvienu, kas ir cietis no attēlā redzamā vīrieša nelikumīgajām darbībām, zvanot uz tālruņu numuriem: 67086336, 67086330 vai 112. 

Sagatavoja:
Toms Sadovskis
VP Rīgas reģiona pārvaldes

Preses un sabiedrisko attiecību sektora
Vecākais speciālists
tālrunis: +371 67219872 mob. +371 2787815

e-pasts: toms.sadovskis@riga.vp.gov.lv