Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Ēnu diena Valsts policijā 2011. gada 16. februāris

2011.gada 16.februārī

Valsts policijas Preses un sabiedrisko attiecību

birojs informē

Valsts policijā aizvadīta „Ēnu diena”

 

Trešdien, 16.februārī Valsts policijā (VP) norisinājās skolēnu karjeras izvēles projekts „Ēnu diena”.

VP darbiniekus kopā „ēnoja” 123 skolēni, t.sk., 54 jaunieši viesojās VP Vidzemes reģiona pārvaldē un iecirkņos, 13 – VP Kurzemes reģiona pārvaldes iecirkņos, 52 - VP Zemgales reģiona pārvaldes iecirkņos, 2 - Valsts policijas Kriminālistikas pārvaldē, 1 – Valsts policijas Galvenās kārtības policijas pārvaldes Prevencijas pārvaldē, 1 – Valsts policijas koledžā.

            „Ēnu dienas” ietvaros jauniešiem bija iespēja pavērot policijas ikdienas darbu, iepazīties ar VP struktūrvienību funkcijām, struktūru un veicamajiem uzdevumiem.

Skolēni „ēnoja” kārtības policijas darbiniekus (iecirkņa inspektorus, nepilngadīgo lietu inspektorus, inspektorus, kas veic ceļu satiksmes uzraudzību, operatīvās vadības grupu inspektorus), kriminālpolicijas darbiniekus, ekspertus, Valsts policijas koledžas direktoru, struktūrvienību priekšnieku palīgus.

„Ēnu dienā” iesaistītie jaunieši bija patiesi ieinteresēti un patīkami pārsteidza VP darbiniekus ar zināšanām un interesantiem jautājumiem.

 „Ēnotāji” izrādīja interesi par iespējām studēt Valsts policijas koledžā, lai iegūtu dienestam VP nepieciešamo izglītību.  

Tāpat arī VP galvenājā ēkā, Čiekurkalna 1.līnijā 1, viesojās Rīgas 24.pamatskolas 8.klašu skolēnu grupa, kas iepazinās ar Operatīvās vadības nodaļas darbu un noklausījās VP GKPP Prevencijas pārvaldes Metodiskās vadības nodaļas priekšnieka Andra Pāžes lekciju par dažādiem drošības jautājumiem. Interesanti, ka lekcijas laikā A.Pāžem arī sekoja "ēna".

Sagatavoja:
Beāte Labinska
VP priekšnieka palīgs
Tālr.: 67829445
Mob: 29496086
E-pasts: beate.labinska@vp.gov.lv