Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Atsavināti 10 grami narkotisko vielu 2010. gada 13. maijs

Atsavināti 10 grami narkotisko vielu

Valsts policijas (VP) Latgales reģiona pārvaldes (LRP) Kriminālpolicijas biroja darbinieki, realizējot operatīvu informāciju, apturēja automašīnu BMW, kur atrada un atsavināja 10 gramus narkotisko vielu.

Šā gada 6.maijā Daugavpilī, Arhitektu ielā VP Latgales reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas biroja darbinieki, realizējot operatīvo informāciju, un, veicot operatīvos meklēšanas pasākumus, aizdomās par narkotisko vielu glabāšanu un realizāciju aizturēja personu grupu – 5 cilvēkus. No automašīnas BMW tika izņemts ap 10 gramiem metamfetamīna.

Aizturēšanas brīdī visas personas, ieskaitot automašīnas vadītāju, atradās narkotisko vielu iespaidā – 1987., 1989. un 1990.gadā dzimušie vīrieši, kā arī divas 1991.gadā dzimušas sievietes. Visām personām piemēroti ar brīvības atņemšanu nesaistītie drošības līdzekļi. 

Par minēto faktu uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 253.panta 2.daļas „Narkotisko un psihotropo vielu neatļauta izgatavošana, iegādāšanās, glabāšana, pārvadāšana un pārsūtīšana, ja tas izdarīts atkārtoti vai ja to izdarījusi personu grupa pēc iepriekšējas vienošanās vai persona, kas agrāk izdarījusi narkotisko vai psihotropo vielu nolaupīšanu, vai ja tās izdarītas ar narkotiskajām vai psihotropajām vielām lielā apmērā”, kas paredz sodu - brīvības atņemšanu uz laiku no pieciem līdz desmit gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un ar policijas kontroli uz laiku līdz trim gadiem.