Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Aizvadīta Atvērto durvju diena Valsts policijas koledžā 2010. gada 10. maijs

2010.gada 10.maijā

Valsts policijas Preses un sabiedrisko attiecību

birojs informē

Aizvadīta Atvērto durvju diena Valsts policijas koledžā 

Piektdien, 7. maijā, Valsts policijas koledžā notika Atvērto durvju diena no plkst. 10:00 līdz plkst. 16.00, kur apmeklētāji tika informēti par izglītības iespējām, nosacījumiem dienesta uzsākšanai Valsts policijā, policijas darbinieku pamatpienākumiem, nepieciešamo izglītību, dienesta gaitas specifiku un karjeras iespējām Valsts policijā, kā arī par policijas darbinieku sociālajām garantijām, Valsts policijas koledžas realizētās arodizglītības un 1. līmeņa profesionālās augstākās izglītības nepieciešamību, mācību/studiju procesu un specifiku.

          Atvērto durvju diena ieinteresēja dažāda vecuma cilvēkus no visiem Latvijas reģioniem. Kopumā pasākumu apmeklēja 83 interesenti. Vislielākā interese bija Zemgales un Vidzemes reģiona iedzīvotājiem.

          Atvērto durvju dienas apmeklētājiem bija iespēja ne tikai iepazīties ar mācību un studiju iespējām Valsts policijas koledžā, bet arī pārbaudīt savas šaušanas prasmes, vērot uzbrukuma atvairīšanas un aizturēšanas taktikas paņēmienus un iepazīties ar speciālo un kriminālistikas tehniku.