Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Par laupīšanu Auces novadā aizturēta organizēta noziedzīga grupa 2010. gada 31. marts

 

2010.gada 31.martā

Valsts policijas Preses un sabiedrisko attiecību

birojs informē

Par laupīšanu Auces novadā aizturēta organizēta noziedzīga grupa


Valsts policijas (VP) Zemgales reģiona pārvaldes (ZRP) Dobeles iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas (KrPN) darbinieki, veicot operatīvās meklēšanas pasākumus, šā gada 29.martā aizturējuši divus vīriešus par 1924.gadā dzimušas sievietes aplaupīšanu privātmājā Auces novadā.

Šā gada 25.martā Auces novadā, Zemgales ielā ap pulksten 1.00 divi vīrieši maskās, izsitot logu iekļuva privātmājā un pielietojot vardarbību pret 1924.gadā dzimušu sievieti nolaupīja mobilo telefonu, televizoru ar pulti un 15 latus. Nolaupītais televizors ar pulti atgriezts cietušajai personai.

1972.un 1968.gadā dzimušajiem vīriešiem, kuri agrāk jau ir tiesāti, piemērots drošības līdzeklis apcietinājums. Abi aizturētie ir Auces novada iedzīvotāji.

Uzsākts kriminālprocess pēc krimināllikuma 176.panta 2.daļas.

„Par laupīšanu, ja to izdarījusi personu grupa pēc iepriekšējas vienošanās vai ja tā izdarīta, iekļūstot dzīvoklī vai citā telpā, vai ja tā izdarīta no mantas glabātavas, ietaises, kas savieno glabātavas, vai transportlīdzekļa”, kas paredz sodu ar brīvības atņemšanu uz laiku no trim līdz divpadsmit gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas un ar policijas kontroli uz laiku līdz trim gadiem.

Izmeklēšanas laikā tiks pārbaudīta noziedzīgo personu saistība citu noziedzīgo nodarījumu izdarīšanā.


Sagatavoja:
Ieva Sietniece
Valsts policijas
Zemgales reģiona pārvaldes
priekšnieka palīdze
63004302,
20293472