Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Par laupīšanu Iecavas novadā aizturēti četri jaunieši 2010. gada 29. marts

 

2010.gada 29.martā

Valsts policijas Preses un sabiedrisko attiecību

birojs informē

Par laupīšanu Iecavas novadā aizturēti četri jaunieši

Valsts policijas (VP) Zemgales reģiona pārvaldes (ZRP) Bauskas iecirkņa kriminālpolicijas nodaļas (KrPN) darbinieki, sakarā ar laupīšanu šā gada 24.februārī Iecavas novadā, aizturējuši četrus jauniešus.

1992., 1993. un divi 1994.gadā dzimušie jaunieši ap pulksten 19.30 Iecavas novadā uz Sila ielas pretī Sila kapiem, tajā laikā, kad vakara stundā gāja divas sievietes, vienai no viņām 1968.gadā dzimušajai tika nolaupīts mobilais telefons „Nokia”.

Veicot operatīvās meklēšanas pasākumus, policisti ir aizturējuši četrus jauniešus, nolaupītais telefons ir atgūts un atgriezts cietušajai personai.

Uzsākts kriminālprocess pēc krimināllikuma 176.panta 2.panta

„Par laupīšanu, ja to izdarījusi personu grupa pēc iepriekšējas vienošanās vai ja tā izdarīta, iekļūstot dzīvoklī vai citā telpā, vai ja tā izdarīta no mantas glabātavas, ietaises, kas savieno glabātavas, vai transportlīdzekļa”, kas paredz sodu ar brīvības atņemšanu uz laiku no trim līdz divpadsmit gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas un ar policijas kontroli uz laiku līdz trim gadiem.

Izmeklēšanas laikā tika pārbaudīta aizturēto jauniešu saistība citu noziedzīgo nodarījumu izdarīšanā.


Sagatavoja:
Ieva Sietniece
Valsts policijas
Zemgales reģiona pārvaldes
priekšnieka palīdze
63004302,
20293472
ieva.sietniece@zemgale.vp.gov.lv