Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Valmieras iecirkņa inspektor profilaktiskā reida laikā fiksējuši administratīvos pārkāpumus 2010. gada 18. marts

 

2010.gada 18.martā

Valsts policijas Preses un sabiedrisko attiecību

birojs informē

Valmieras iecirkņa inspektor profilaktiskā reida laikā fiksējuši administratīvos pārkāpumus

Vakar Valmieras iecirkņa inspektori visā iecirkņa teritorijā rīkoja profilaktisko reidu, kura laikā kontrolēja, kā tiek ievērota sabiedriskā kārtība un drošība, kā arī ceļu satiksmes noteikumu prasības. Sastādīti 36 administratīvo pārkāpumu protokoli. 27 protokoli sastādīti par dažādiem ar ceļu satiksmi saistītiem pārkāpumiem – drošības jostu nelietošanu un gājējiem par ielas šķērsošanu pie sarkanā aizliedzošā luksofora signāla.

Jāatzīst, ka īpaši agresīvi uz policijas aktivitātēm reaģē kundzes cienījamos gados, kas nekautrējas pat rupjā veidā policijai norādīt, ar ko tai būtu jānodarbojas un neslēpj neapmierinātību par sastādīto administratīvā pārkāpuma protokolu.

Vakar profilaktiskā reidā piedalījās Gulbenes iecirkņa policijas darbinieki. Lejasciema pagastā uz a/c Sinole – Alūksne 12.km ap sešiem pēcpusdienā apturēta a/m OPEL SINTRA. Veicot a/m apskati, konstatēts, ka bagāžas nodalījumā tiek pārvadāti 250 bloki cigarešu ar Krievijas Federācijas akcīzes nodokļu markām. Automašīnu vadījis 1967. gadā dzimis Rīgas iedzīvotājs, pasažieris bijis kāds Variņu pagasta iedzīvotājs. Par notikušo uzsākts kriminālprocess pēc KL 221. panta „Alkoholisko dzērienu un tabakas izstrādājumu nelikumīga uzglabāšana, pārvietošana un realizācija” 2. daļas, „ja tā izdarīta lielā apmērā”. Par šo noziedzīgo nodarījumu paredzētais sods – brīvības atņemšana uz laiku līdz trim gadiem vai ar arestu vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu līdz simts minimālajām mēnešalgām konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Reida laikā pārbaudīti vairāk kā simts transporta līdzekļi un policija īpašu uzmanību pievērsa tam, kā tiek ievēroti akcizēto preču pārvadāšanas noteikumi. Reida laikā par dažādiem konstatētajiem pārkāpumiem sastādīti 13 administratīvo pārkāpumu protokoli. Tai skaitā par drošības jostu nelietošanu un ielas šķērsošanu pie aizliedzošā sarkanā luksofora signāla.

16.03. 20:30 Jaunalūksnes pagastā uz a/c Alūksne – Zaiceva apturēta a/m MITSUBISHI CARISMA. Automašīnā pārvadāti 100 litri degvielas. Automašīnas vadītāja, 1976. gadā dzimusi Valmieras iedzīvotāja, nav varējusi uzrādīt degvielas iegādi apliecinošus dokumentus. Transporta līdzeklī atrastas arī četras 0,5 litru degvīna pudeles bez akcīzes nodokļa markām. Par konstatēto pārkāpumu uzsākta administratīvā lietvedība.

Sagatavoja:

Vidzemes reģiona pārvalde

Vidzemes reģiona pārvalde