Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Policija noskaidrojusi personu, kura neapzinoties situācijas nopietnību, apžilbināja Nacionālo bruņoto spēka helikoptera pilotu 2019. gada 28. februāris

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Aizkraukles iecirkņa policijas darbinieki, uzsāktās administratīvās lietvedības ietvaros, ir noskaidrojuši personu – 1978.gadā dzimušu vīrieti, Sunākstes pagasta iedzīvotāju, kurš neapzinoties situācijas nopietnību, neapdomīgas rīcības vadīts, pagājušās nedēļas nogalē, naktī no piektdienas uz sestdienu, Jaunjelgavas novadā, Sunākstes pagastā, spīdinot gaismas lāzera staru, ar to apžilbināja  Nacionālo bruņoto spēku helikoptera pilotu.

           Kā skaidro 1978.gadā  dzimis vīrietis, ierīci brīvi pieejamā veidā  bija iegādājies interneta veikalā un  gribējis  pārbaudīt lāzera darbību, tikai tagad apzinās, ka rīkojies neapdomīgi un savu rīcību viņš nožēlo.

           Vīrietim noformēts Administratīvā pārkāpuma protokols, pēc Latvijas Administratīvā pārkāpuma kodeksa 114.panta 2.daļas “Par gaisa kuģu un citu materiālo objektu lidojumu drošumu apdraudošu šaušanu, spridzināšanas darbiem vai darbību ar gaismas vai elektromagnētisko izstarojumu, ja nav saņemta attiecīga atļauja, par ko uzliek naudas sodu fiziskajām personām no 300 līdz 700 euro, bet juridiskajām personām — no 1500 līdz 7000 euro.

Policija atgādina, ka jebkura veida rīcība iedzīvotājam vienmēr  ir jāapdomā un jāapzinās tās sekas.