Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Vīrietis aptuveni 70 gadu vecai kundzei nozog mobilo telefonu 2018. gada 16. jūlijs

Pagājušajā piektdienā, 13. jūlijā, Valsts policijas Salaspils iecirknī tika saņemta informācija par mobila telefona zādzību Salaspilī. Vīrietis, izliekoties, ka vēlas kādam piezvanīt, nozaga kundzei telefonu un pēcāk ieķīlāja to lombardā.

Likumsargi noskaidroja, ka kāds vīrietis piegājis pie kundzes un palūdzis viņas mobilo telefonu, lai piezvanītu draugam. Kundze lūgumu izpildījusi, taču tā vietā, lai pateiktos par palīdzību, vīrietis telefonu nozadzis un aizbēdzis projām. Pēc mirkļa, dodoties uz mājām, cietusī sieviete ieraudzījusi vaininieku un ieķērusies viņā ar abām rokām, pieprasot atdot telefonu. Garāmgājēji, ieraugot notiekošo, nekavējoties izsauca policiju. Notikuma vietā ieradās Valsts policijas un Salaspils novada pašvaldības policijas darbinieki, kuri aizturēja garnadzi un nogādāja policijas iecirknī.

Aizturētais vīrietis jau iepriekš ir nonācis policijas redzeslokā.

Izmeklēšanas laikā policisti noskaidroja, ka iespējamais vainīgais vīrietis nozagto telefonu ieķīlājis lombardā. Likumsargiem izdevās telefonu izņemt un atgriezt tā īpašniecei.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 180. panta pirmās daļas – par zādzību nelielā apmērā. Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz vienam gadam vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

Aizturētajam vīrietim piemērots drošības līdzeklis – policijas uzraudzība.

(Attēlam ilustratīva nozīme.)