Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Jaunieši nozog 12000 eiro; veiksmīgu operatīvo darbību rezultātā ātri tiek aizturēti 2017. gada 5. janvāris

Svētku brīvdienās, 1.janvārī, ap desmitiem vakarā Valsts policija saņēma izsaukumu uz kādu veikalu Ulbrokā, kur tika ziņots, ka no veikala seifa ir nozagti vairāk nekā 12 000 eiro.

Ierodoties notikuma vietā, likumsargi konstatēja, ka ne veikala ārdurvis, ne kabineta durvis netika uzlauztas. Kā tika noskaidrots izmeklēšanas gaitā, gatavojoties noziedzīgam nodarījumam, zagļi jau iepriekš izgatavoja veikala durvju atslēgu dublikātu, kā arī ir bijis noskaidrots ārdurvju signalizācijas kods. Šobrīd policija skaidro notikušā apstākļus. Ar videoieraksta palīdzību tika konstatēs, ka zādzību ir veikušas divas personas maskās.

Veicot operatīvās meklēšanas pasākumus 2. janvārī Rīgas reģiona Salaspils iecirkņa policistiem sadarbībā ar Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas pārvaldes darbiniekiem izdevās noskaidrot šo abu personu atrašanās vietas, kā rezultātā tika aizturēts 1996.gadā dzimis jaunietis, kurš jau iepriekš ir tiesāts par zādzības izdarīšanu, un 1993.gadā dzimis jaunietis, kurš agrāk nav nonācis policijas redzeslokā.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess par zādzību, ja tā izdarīta, iekļūstot dzīvoklī vai citā telpā. Par šāda nozieguma izdarīšanu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu, iespējama mantas konfiskācija.

Jauniešiem piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis.

Likumsargiem izmeklēšanas gaitā lielāko daļu nozagtās naudas izdevās atgūt.

(Attēlam ilustratīva nozīme)