Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Lielā alkohola reibumā dēls nodara smagus miesas bojājumus savai mātei 2017. gada 2. janvāris

Pagājušajā ceturtdienā, 29.decembrī, ap pulksten pusvieniem dienā Valsts policija saņēma informāciju no Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta, ka 1934.gadā dzimusi sieviete ar smagiem miesas bojājumiem nogādāta medicīnas iestādē. Saistībā ar notikušo policija uzsāka kriminālprocesu.

Tās pašas dienas laikā, veicot operatīvās darbības, tika noskaidrots, ka iespējamais vainīgais ir sievietes dēls, kuru Rīgas reģiona Ziemeļu iecirkņa likumsargi atrada un aizturēja viņa dzīves vietā. Tajā brīdī 1966.gadā dzimušais vīrietis atradās aptuveni četru promiļu alkohola reibumā.

Tika noskaidrots, ka aizturētais vīrietis ar savu māti dzīvojis kopā un jau iepriekš ir saņemta informācija, ka sievietes dēls, iespējams, ir nodarījis miesas bojājumus savai mātei. Vīrieša rīcības motīvi pašlaik nav zināmi.

Aizturētais tika nogādāts policijas iecirknī un savu vainu nodarītajā atzīst. Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess par citas personas tīšu slepkavības mēģinājumu. Par šāda nozieguma izdarīšanu soda ar mūža ieslodzījumu vai ar brīvības atņemšanu uz laiku no pieciem līdz divdesmit gadiem un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.

Valsts policija lūdza tiesu piemērot aizturētajam vīrietim drošības līdzekli apcietinājumu, taču tiesa šo lūgumu neuzskatīja par pamatotu un noraidīja. Vīrietim piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis.

(Attēlam ilustratīva nozīme)