Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Valsts policija sagaida no komersanta konkrētu rīcības plānu auto piegādes līguma izpildes nodrošināšanai 2016. gada 29. decembris

Pēc vakar notikušās tikšanās starp Valsts policijas un pilnsabiedrības “A26” pārstāvjiem, kuras laikā pārrunāti jautājumi par policijai piegādātajiem automobiļiem “Citroen”, Valsts policija joprojām nav guvusi apstiprinājumu komersanta spējai izpildīt iepirkuma procedūras rezultātā uzņemtās līgumsaistības. Policija no komersanta sagaida konkrētu un detalizētu informāciju par tālāko rīcību līguma izpildes nodrošināšanai.

 

Komersantam līdz šodienai dots laiks sniegt konkrētu informāciju par tālāko rīcību auto atbilstības līgumam nodrošināšanai un dokumentācijas sakārtošanai. No pilnsabiedrības “A26” pieprasīts sniegt Valsts policijai detalizētu dokumentāciju, sagaidāmos rezultātus, kā arī informāciju par termiņiem, kuros Valsts policijai tiks iesniegti dokumenti par automašīnu atbilstību “EURO 6” emisiju klasei.  

 

Jau ziņots, ka Valsts policija ir konstatējusi auto piegādes līguma nepienācīgu izpildi no piegādātāja “A26” puses, kurš piegādājis automašīnas ar neatbilstošu emisiju klases sertifikātu. Policija atgādina, ka komersantam saistību izpildei tika dots termiņš līdz šī gada beigām. Pagaidām Valsts policija turpinās lietot automašīnas, lai būtu iespējams nodrošināt policijas uzdevumu un darbinieku dienesta pienākumu izpildi.

 

 

Sagatavoja:

Dairis Anučins

Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja vietnieks
29402290;