Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Rīgas ostā aizturēti divi vīrieši, kuri ar prāmi no Zviedrijas uz Latviju pārveduši zagtas mantas 2016. gada 21. decembris

Vakar, 20. decembrī, Latvijas Valsts policijai sadarbojoties ar kolēģiem no Zviedrijas policijas un Latvijas Valsts robežsardzi, Rīgas ostā izdevās aizturēt divus Latvijas valstspiederīgos ar zagtām mantām. Aizturēšanas brīdī atsavināts ievērojams daudzums juvelierizstrādājumu, datortehniskas un fototehnikas, kas zagta Zviedrijā.

20. decembrī Valsts policijas Starptautiskās sadarbības birojs saņēma informāciju, ka uz “Tallink” prāmja, ceļā no Zviedrijas un Latviju, atrodas divi Latvijas valstspiederīgie, kuri, iespējams, pārved zagtas mantas.

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Rīgas Ziemeļu iecirkņa policisti un Valsts robežsardzes darbinieki devās uz Rīgas ostu, kur sadarbībā ar “Tallink” apsardzi prāmja ierašanās brīdī aizturēja abus aizdomās turētos. 1973. un 1983. gadā dzimušie vīrieši tika nogādāti policijas iecirknī. Aizturēšanas brīdī atsavināti divi koferi ar juvelierizstrādājumiem, datortehniku un fototehniku (skat. attēlu). Zviedrijā saistībā ar notikušo jau iepriekš tika uzsākts kriminālprocess par zādzību.

Aizturētie jau vairākas reizes nonākuši arī Latvijas policijas redzeslokā par zādzībām, zādzībām ar iekļūšanu un ar narkotisko vielu apriti saistītiem noziegumiem.

Abi vīrieši šobrīd atrodas izolatorā.