Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Ar netrafarēto policijas auto aptuveni stundas laikā uz Tīnūžu – Kokneses šosejas notver divus ātruma pārkāpējus 2016. gada 22. jūnijs

Tikko, pirms pāris minūtēm, Lielvārdes novadā uz autoceļa Tīnūži – Koknese Ceļu policijas Speciālo uzdevumu nodaļas inspektori ar netrafarēto policijas auto pamanīja automašīnu Volkswagen Passat, kas traucās lielā ātrumā. Vietā, kur atļauts braukt ar 90 km/h lielu ātrumu, Volkswagen šoferis – 1962. gadā dzimis vīrietis – traucās ar 150 km/h.

Tāpat pirms aptuveni stundas šajā pašā vietā Ceļu policijas ekipāža ar netrafarēto policijas auto pamanīja automašīnu Subaru, kuras vadītājs – 1955. gadā dzimis vīrietis – arī steidzās ar 150 km/h.

Par šādu pārkāpumu autovadītājam uzliek naudas sodu no 240 līdz 320 eiro, kā arī atņem transportlīdzekļu vadīšanas apliecību uz trim mēnešiem.

Atgādinām, ka visā Latvijas teritorijā svētku brīvdienās policija pastiprināti pievērsīs uzmanību un kontrolēs ne tikai tos autovadītājus, kuri sēdušies pie stūres reibumā, bet arī citu satiksmes noteikumu pārkāpējus, tostarp steidzīgos šoferus.

Attēls ir ilustratīvs.