Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Policisti Pļavniekos, Ķengaragā un Pārdaugavā pie vairākām personām atrod nelegālās akcizētās preces 2016. gada 6. jūnijs

Valsts policijas Rīgas Zemgales iecirkņa policisti bija saņēmuši informāciju par sievieti, kura Rīgā, Ķemeru ielā, iespējams, tirgo nelegālo alkoholu. Trešdien, 1. maijā, informācijas pārbaudes laikā policisti konstatēja, ka sieviete patiešām tirgo nelegālās akcizētās preces. Kopumā pie sievietes tika atrasti un atsavināti 36,4 litri nelegālā alkohola, kā arī 4140 nelegālās cigaretes.

Pret 1949. gadā dzimušo sievieti tika uzsākts kriminālprocess par nelikumīgu alkoholisko dzērienu realizāciju. Par šādu likuma pārkāpumu aizturētajai var draudēt brīvības atņemšana uz laiku līdz vienam gadam, īslaicīga brīvības atņemšana, piespiedu darbs vai naudas sods.

Savukārt Rīgas Ķengaraga iecirkņa Kārtības policijas policisti trešdien, 1. maijā, veica profilaktiskos pasākumus iecirkņa apkalpojamajā teritorijā. Likumsargi ap pulksten 13.30 Prūšu ielā pamanīja jaunu vīrieti, kurš, iespējams, glabā nelegālās cigaretes. Personas pārbaudes laikā policisti pie jaunieša atrada un atsavināja 800 nelegālās cigaretes ar Baltkrievijas akcīzes markām.

Tāpat arī ap pulksten 15.00 likumsargi Ilūkstes ielā pie 1976. gadā dzimuša vīrieša atrada un atsavināja 800 nelegālās cigaretes ar Baltkrievijas akcīzes markām. Pret abiem vīriešiem tika uzsāktas administratīvās lietvedības par akcizēto preču aprites noteikumu pārkāpšanu. Vīriešiem par šādu likuma pārkāpumu var draudēt naudas sods no 70 līdz 700 eiro, konfiscējot šīs preces.

Attēls ir ilustratīvs.