Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Policisti Slokas mikrorajonā atsavina heroīnu un aptuveni 9600 eiro vērtu marihuānu 2016. gada 22. februāris

Jūrmalas iecirkņa Kriminālpolicija, apkarojot narkotisko vielu apriti pilsētā, bija ieguvusi informāciju par kādu privātmāju, kurā it kā tiek tirgotas narkotiskās vielas. Policisti uzsāka izmeklēšanu un noskaidroja, ka tirdzniecība notiek ne tikai minētajā privātmājā, bet arī kādā citā adresē Jūrmalā. Likumsargi noskaidroja iespējamās ar narkotiku tirdzniecību saistītās personas un naktī uz pagājušo ceturtdienu veica divas sankcionētas kratīšanas divās adresēs Slokas mikrorajonā.

Vienas kratīšanas laikā policisti aizturēja 1965. gadā dzimušu sievieti, pie kuras kopā tika atrasti un atsavināti aptuveni 40 grami marihuānas, pieci heroīna iepakojumi, elektroniskie svari un polietilēna maisiņi, kas paredzēti narkotisko vielu uzglabāšanai.

Savukārt otras kratīšanas laikā likumsargi aizturēja 1974. gadā dzimušu vīrieti. Viņa dzīvesvietā tika atrasti un atsavināti aptuveni 600 grami marihuānas.

Kopumā no abām personām atsavinātās marihuānas daudzums melnajā tirgū maksā aptuveni 9600 eiro.

Abu kratīšanu laikā tika atsavināti arī divi gāzes ieroči, kuri tika uzglabāti bez attiecīgas atļaujas. Policistiem bija radušās aizdomas, ka viens no atsavinātajiem gāzes ieročiem ir pārtaisīts, tādēļ tie nosūtīti uz ekspertīzēm. Pēcāk tiks lemts par kriminālprocesa vai administratīvās lietvedības uzsākšanu.

Šobrīd pret abām personām ir uzsākti kriminālprocesi par narkotisko vielu glabāšanu.