Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Daugavpilī izņemts apjomīgs narkotiku daudzums 2015. gada 11. novembris

Daugavpils novada teritorijā 9.novembrī tika aizturēts kāds vīrietis saistībā ar narkotisko vielu nelikumīgu apriti, pie kura atrasts un izņemts apjomīgs daudzums aizliegto vielu.

Ilgstoši veicot operatīvus un izmeklēšanas pasākumus, darbietilpīga procesa rezultātā, Kriminālpolicijas biroja darbinieki uz aizdomu pamata par narkotisko un psihotropo vielu neatļautu glabāšanu realizācijas nolūkā aizturēja 1959.gadā dzimušu kriminālo autoritāti.

Pie aizturētā vīrieša, kurš agrāk ir vairākkārt tiesāts par dažāda veida noziegumiem, tika atrasts un izņemts šī gada otrais lielākais narkotisko vielu daudzums Latgalē, proti, 800 grami metamfetamīna.

Policija turpina kriminālprocesa izmeklēšanu pēc Krimināllikuma 2531.panta 1.daļas /par narkotisko vai psihotropo vielu neatļautu glabāšanu, pārvadāšanu realizācijas nolūkā vai par narkotisko vai psihotropo vielu neatļautu realizēšanu/ — par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku no diviem līdz astoņiem gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un ar policijas kontroli uz laiku līdz trim gadiem. Šodien, 11.novembrī pēcpusdienā, tiesā tiks lemts jautājums par drošības līdzekļa – apcietinājuma – piemērošanu.

Kā jau ziņojam agrāk, šī gada lielākais (pagaidām lielākais) izņemto narkotiku daudzums bija realizēts janvāra mēneša beigās Daugavpils novadā, kad par narkotisko vielu neatļautu realizāciju personu grupā lielos apmēros tika aizturētas divas personas pie kurām atrastas un izņemtas aizliegtās narkotiskās vielas – 2 kilogrami metamfetamīnu saturošās vielas, kuru vērtība melnajā tirgū varētu pārsniegt 10 000 eiro. Toreiz abiem vīriešiem  bija piemērots drošības līdzeklis  - apcietinājums.

 

Informāciju sagatavoja:

Anastasija Laizāne

VP Latgales reģiona pārvaldes

Kārtības policijas biroja

Prevencijas nodaļas inspektore

t.65403261, 26060652