Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Sestdien Jūrmalā notika pasākums „Droša vasara – Tava vasara” 2015. gada 3. jūnijs

Pagājušo sestdien Jūrmalā, Dzintaru Mežaparkā norisinājās „ZZ čempionāta” fināla pasākums „Droša vasara – Tava vasara”. Policisti pasākuma laikā atgādināja par drošību vasaras brīvlaikā.

Iestājoties vasarai un skolēnu brīvlaikam, ir svarīgi bērniem, jauniešiem, kā arī viņu vecākiem atgādināt, kā parūpēties par savu drošību un veselību. Tādēļ Jūrmalas iecirkņa policisti bija padomājuši par radošām aktivitātēm, uzdevumiem un konkursiem dažāda vecuma apmeklētājiem, atgādinot par drošības pasākumiem vasarā.

Pasākuma „Droša vasara – Tava vasara” laikā bērni varēja noskaidrot interesantus faktus par glābēju, policistu, kinologu un ugunsdzēsēju darbu, tāpat aplūkot dienestu operatīvos transportlīdzekļus un ekipējumu.

Bērnus priecēja arī Valsts policijas talismani Runcis Rūdis un Bebrs Bruno, kuri pirmo reizi satikās ar Jūrmalas pašvaldības policijas tēliem – bruņurupučiem Vilni un Dzintaru.

Pasākumā par dažādām aktivitātēm bija parūpējušies arī Jūrmalas pašvaldības policija un Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests.