Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Pirmo reizi policijas vēsturē – informatīva brošūra par drošību Braila rakstā 2015. gada 29. maijs

Par godu Starptautiskajai Bērnu aizsardzības dienai Valsts policija 1. jūnijā piedalīsies pasākumā „Mēs esam dabas bērni”. Valsts policijas vēsturē pirmo reizi ir izgatavotas informatīvās brošūras par drošības jautājumiem, kas veidotas Braila rakstā.

Valsts policijas Prevencijas vadības nodaļa 1. jūnijā no pulksten 15:00 līdz 18:00 Latvijas Neredzīgo bibliotēkas pagalmā atgādinās bērniem par drošību. Pirmo reizi Valsts policijas vēsturē sadarbībā ar Neredzīgo bibliotēku ir izgatavotas informatīvās brošūras neredzīgajiem Braila rakstā. Kopā izstrādātas sešas brošūras pieaugušajiem un bērniem. Brošūrās ir sniegta informācija par dažādām tēmām, tostarp par vardarbību, drošību internetā, personisko drošību, īpašuma drošību un atkarību izraisošajām vielām.

Bērni varēs griezt „Lielo jautājumu ratu” un pārbaudīt savas zināšanas par dažādiem ar drošību saistītiem jautājumiem, un izcīnīt balvas. Tāpat kopā ar Runci Rūdi un Bebru Bruno varēs piedalīties radošajā darbnīcā un izgatavot taktilu jeb taustāmu gleznu. Bērnus priecēs arī policijas dienestu suņu paraugdemonstrējumi un iespēja piemērīt policista formu.

Pasākumā piedalīsies arī Latvijas Nacionālie bruņotie spēki, Servisa suņu biedrība TEODORS, Latvijas Neredzīgo biedrība. Apmeklētāji varēs klausīties arī dažādu muzikālo kopu priekšnesumus un doties izmēģinājuma pastaigā ar suni – pavadoni.

 

Sagatavoja:

Diāna Lūkina
Valsts policijas
Sabiedrisko attiecību nodaļas
vecākā speciāliste
Tālr. 67075014

Mob. 29372665

www.vp.gov.lv