Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Jau šo sestdien Esplanādē norisināsies drošības festivāls „Piedzīvojumu vasara 2015” 2015. gada 27. maijs

Jau šo sestdien, 30. maijā Esplanādē no pulksten 12:00 līdz 18:00 norisināsies drošības festivāls „Piedzīvojumu vasara 2015”. Pasākums tiek rīkots trešo reizi, un arī šogad tā apmeklētājiem būs iespēja papildināt savas zināšanas jautājumos, kas saistīti ar drošību un veselību, kā arī piedalīties dažādās izklaidējošās aktivitātēs.

Jau tradicionāli Valsts policija piedalās pasākuma „Piedzīvojumu vasara 2015” rīkošanā. Par radošām aktivitātēm dažāda vecuma apmeklētājiem būs parūpējušies gan policisti, gan citi operatīvie dienesti un mūsu izcilie sportisti, kuri bērniem, jauniešiem un viņu vecākiem atgādinās, kā parūpēties par savu drošību un veselību vasarā, kā arī dalīsies dzīves un sporta pieredzē.

Drošības festivāla apmeklētāji ir aicināti pasākumā piedalīties, izmantojot Piedzīvojumu karti, – tajā būs atzīmēti uzdevumi, kas jāizpilda katrā no tematiskajām zonām. Papildus uzdevumu veikšanai būs iespēja iesaistīties arī citās aizraujošās aktivitātēs – ikviens varēs tuvāk aplūkot dienestu operatīvos transportlīdzekļus un speciālo tehniku, kā arī uzzināt visu svarīgāko par drošību interneta vidē.

Visas dienas garumā darbosies arī improvizētā studija, kurā pasākuma vadītāja runāsies ar drošības dienestu pārstāvjiem. Viņi stāstīs par darba ikdienu, nestandarta situācijām un pieredzi, kā arī sniegs ieteikumus vasaras aktivitātēm. Studijā viesosies arī Latvijas sportisti – bobslejisti Oskars Melbārdis, Daumants Dreiškens, Oskars Ķibermanis un Uģis Žaļims, kamaniņbraucēji brāļi Andris un Juris Šici un Oskars Gudramovičs, kā arī sekeletonisti Martins un Tomass Dukuri. Video interviju tiešraides tiks demonstrētas arī ziņu portālā TVNET.

Pasākuma laikā apmeklētājiem būs iespēja darboties arī radošajā darbnīcā un pašiem uztaisīt savu policista cepuri, kā arī iejusties policista tēlā „Foto stūrītī”. Lai vasara tiktu pavadīta bez liekām raizēm un pārdzīvojumiem, policijas Prevencijas vadības nodaļa aicina piedalīties arī spēlē „Lielais jautājumu rats”, kur ikviens varēs pārbaudīt savas zināšanas par drošības jautājumiem.

Visas dienas garumā būs vērojami arī Valsts policijas, Valsts ieņēmumu dienesta un Valsts robežsardzes dienesta suņu paraugdemonstrējumi, kā arī Speciālo uzdevumu vienības tuvcīņas paraugdemonstrējumi.

Par dažādām aktivitātēm būs parūpējušies arī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests, Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests, Policistu velobiedrība, Ceļu satiksmes un drošības direkcija, Latvijas gāze, Sadales tīkls, ERGO, Latvijas Interneta asociācija un Rīgas pašvaldības policija.

Informāciju par pasākumu „Piedzīvojumu vasara 2015” un interviju plānu var aplūkot te: https://www.facebook.com/events/660922520678988/

 

Sagatavoja:

Diāna Lūkina
Valsts policijas
Sabiedrisko attiecību nodaļas
vecākā speciāliste
Tālr. 67075014

Mob. 29372665

www.vp.gov.lv