Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Valsts policija piedalījās vērienīgā pasākumā ģimenēm Šlokenbekas muižā 2015. gada 19. maijs

Pagājušo sestdien par godu Starptautiskajai ģimenes dienai Šlokenbekas muižas parkā visas dienas garumā norisinājās dažādi atraktīvi pasākumi un aktivitātes ģimenēm ar bērniem. Viesus priecēja arī Valsts policija ar policijas suņa paraugdemonstrējumiem un izglītojošām spēlēm par drošību ceļu satiksmē. Lielu interesi viesi izrādīja par policijas speciālo tehniku – ieročiem, patruļmašīnām un motocikliem. Savukārt kriminālistikas eksperta stendā varēja izņemt pēdas un uzzināt vairāk par policistu darbu.

Tāpat pasākuma laikā dažādus paraugdemonstrējumus un aktivitātes viesiem sagādāja citi pasākuma dalībnieki. Valsts robežsardze izrādīja trauksmes vienības ekipējumu un dažādus tehniskos līdzekļus. Citās aktivitātēs interesenti varēja iejusties robežsarga tēlā un, izspēlējot personu atpazīšanas spēli, noteikt, vai pasē attēlotā fotogrāfija atbilst personai, kura to uzrādījusi un citas aktivitātes. Savukārt, aplūkojot Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta tehniku, pasākuma viesi uzzināja vairāk par šī darba specifiku un ikdienas situācijām, tāpat uzzināja, kā pareizi rīkoties dažādās ar ugunsdrošību saistītās situācijās. Taču, Apgāds Zvaigzne ABC teltī pasākuma apmeklētāji nesteidzīgi varēja baudīt Raiņa un Aspazijas grāmatas. Savukārt bērni piedalījās rotaļās, spēlēs un citās atrakcijās.

Dienas noslēgumā visiem par prieku kā dāvanu pasniedza vērienīgu bezmaksas koncertuzvedumu “Manas ģimenes ceļš”. Tā laikā rādīja dokumentālus videostāstus par septiņu ģimeņu likteņiem, sapņiem un rūpēm par līdzcilvēkiem. Tajos atklājās Latvijas novadu daudzveidība un iezīmes, kas raksturīgas to iedzīvotājiem. Koncertuzvedumu krāšņāku padarīja pasākuma galvenie viesi – Raimonds Pauls, pasākuma virsdiriģents Ints Teterovskis, deju virsvadītāja – horeogrāfe Nadīna Neimane – Gardoviča, Latvijas Nacionālās operas soliste Kristīne Gailīte un solists Rihards Mačanovskis. Savukārt pusnaktī Uškānu ģimene un grupa “Laimes muzikanti” ieskandināja zaļumballi.