Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Latvijas prezidentūras Eiropas Savienības Padomē atklāšanas pasākums Valsts policijā 2015. gada 6. janvāris

2015.gada 5.janvārī Valsts policijā notika Latvijas prezidentūras Eiropas Savienības Padomē atklāšanas pasākums, kura laikā Valsts policijas priekšnieks ģenerālis Ints Ķuzis uzrunāja visus Valsts policijas nodarbinātos, kas ir iesaistīti prezidentūras nodrošināšanā pasākumos gan Latvijā, gan ārvalstīs.

Valsts policijas priekšnieks savā uzrunā uzsvēra to, ka Latvijai  kopumā, gan tiesībaizsardzības iestādēm prezidentūras nodrošināšana būs  lielu iespēju, izaicinājumu un atbildības laiks, bet Valsts policijas priekšniekam ir pārliecība, ka Valsts policijas nodarbinātie ir pilnībā gatavi uzņemties šo atbildību.

Valsts policija būs atbildīga par deviņu pasākumu norisi Latvijā, kā arī nodrošinās darba grupu un sanāksmju  norisi, kas notiks Beļģijā (Briselē) un  Ungārijā (Budapeštā).

Tāpat arī Valsts policija būs atbildīga par sabiedriskās kārtību un drošību, kā arī  nodrošinās netraucētu pārvietošanos dalībniekiem pasākumos, kas notiks Latvijā 2015.gada pirmā pusgada laikā. Ir plānots, ka šajā laika posmā Latvijā notiks aptuveni 200 dažāda līmeņa pasākumi.

Latvija savu pirmo prezidentūru Eiropas Savienības Padomē uzsāka 2015.gada 1.janvārī, pārņemot to no Itālijas (prezidēja divpadsmito reizi) un turpinās līdz 2015.gada 30.jūnijam, kad prezidentūra tiks nodota Luksemburgai.

 

Informāciju sagatavoja:

VP GAP SAB Starptautisko lietu nodaļas

priekšniece     I.Voloseviča