Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Apsveicam konkursa „Cits eksperiments” Rīgas reģiona uzvarētājus! 2014. gada 17. decembris

Vakar norisinājās Valsts policijas rīkotā konkursa „Cits eksperiments” Rīgas reģiona uzvarētāju apbalvošana. Izvērtējot vairāk nekā 150 radošos darbus, Valsts policijas Rīgas reģiona Nepilngadīgo Prevencijas nodaļa sadarbībā ar Rīgas domes Labklājības departamentu apbalvoja interesantāko darbu autorus.

5. – 8. klašu grupā pirmo vietu ieguva Katrīna Morozova ar darbu „Nepiedalies!”, otro vietu ieguva Lidija Smeltere un Norberts Jaunzems „Dzīves trepes – Viss tavās rokās” un trešo vietu ieguva Ksenija Ļevša „Pozitīvais sports”. Savukārt 9. – 12. klašu grupā uzvaras laurus plūca Kate Jurka ar savu radošo darbu „Padod stafeti!”, otro vietu nopelnīja Nikola Kuzmina „Izvēle”, bet trešo vietu godam izcīnīja Aleksandra Ļebedeva.

Konkursa uzvarētāji aicina arī citus jauniešus atklāt to pasauli, kas ir aizraujoša un skaista, kurā nav vietas eksperimentēšanai ar savu dzīvību un veselību. „Lai gan jaunieši zina, cik ļoti atkarību izraisošās vielas grauj veselību, tomēr daudzi riskē un izmēģina,” tā Katrīna. Viņa un arī citi konkursa dalībnieki vēlas iedvesmot jauniešus, lai ikkatrs novērtētu un pamanītu ikdienišķās vērtības.

Konkursā varēja piedalīties skolēni no 5. līdz 12. klasei, un mums ir patiess prieks par lielo skolēnu atsaucību un piedāvātajiem risinājumiem, radoši atainojot iespējas, kā var gūt pozitīvas emocijas un pieredzi, nelietojot apreibinošas un atkarību izraisošas vielas.

Konkursa laikā norisinājās arī izglītojošas lekcijas skolās, kas veicināja diskusijas un mudināja jauniešus aizdomāties par dažādiem veidiem, kā gūt pozitīvas emocijas un pilnveidot sevi radošā veidā, nevis pakļaut atkarību izraisošo vielu lietošanas riskam.

Apsveicam uzvarētājus un pateicamies ikvienam skolēnam, kurš piedalījās mūsu rīkotajā konkursā „Cits eksperiments”!