Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Latgalē uzieta kārtējā nelikumīga akcīzes preču partija. Izņemts vairāk par pusmiljonu cigarešu 2014. gada 12. novembris

Aizvadītas nedēļas nogalē Viļānu novadā uzietas vairākas nelikumīgo akcīzes preču glabātuves. Kratīšanu rezultātā izņemts liels apjoms cigarešu, kā arī nezināmas izcelsmes alkohols un degviela. Viss minētais bija domāts realizācijai tuvākas apkārtnes točkās.

Veicot operatīvus un izmeklēšanas pasākumus uzsāktā kriminālprocesa ietvaros, kas bija uzsākts saistībā ar akcīzes preču nelikumīgo apriti, Rēzeknes iecirkņa darbinieki noskaidroja, ka Viļānu novadā iespējams ierīkotas vairākas glabātuves, kurās lielā apjomā tiek uzglabātas dažādas ar akcīzes nodokli apliekamās preces.

Turpinot izmeklēšanas pasākumus, Kriminālpolicijas darbinieki noskaidroja precīzu glabātuvju atrašanās vietu. Vairākus kratīšanu rezultātā, sadarbībā ar Valsts robežsardzes Aviācijas pārvaldes darbiniekiem, policijai izdevās izņemt vairāk par pusmiljonu cigarešu ar dažādu valstu akcīzes markām (644 640 gab.), 286 litri nezināmas izcelsmes alkohola, kā arī 760 litrus degvielas. Jāpiebilst, ka daļa konstatētā alkohola bija fasēta standarta stikla pudelēs ar dažādām etiķetēm, bet daļa alkohola bija iepildīta plastmasas pudelēs, ar uzrakstu “Dezinfekcijas līdzeklis”.

Policija turpina kriminālprocesa izmeklēšanu un saistībā ar notikušo pārbauda 1968.gadā dzimušu vietējo iedzīvotāju, kuram šobrīd ir piespriests nosacīts sods par cita nozieguma izdarīšanu.