Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Valsts policija aicina uz “Pretnarkotiku dienas” koncertu Esplanādē; uzstājas Dzelzs Vilks un Oranžās brīvdienas 2014. gada 19. jūnijs

Valsts policija 2014. gada 26. jūnijā Esplanādē no plkst. 17:00 līdz 21:00 rīko “Pretnarkotiku dienas” koncertu, kurā uzstāsies Dzelzs Vilks, Oranžās brīvdienas un Gapoljeri. Pasākuma laikā par dažādām aktivitātēm rūpēsies arī Latvijas Olimpiskā vienība, Dinamo Rīga, CSDD un RC radiovadāmo automobiļu eksperti, kā arī citi dalībnieki.

Šogad 26. jūnijā “Pretnarkotiku dienas” koncerts tiek rīkots pirmo reizi, cenšoties vērst jauniešu uzmanību uz narkotisko vielu atkarības problēmu, piedāvājot iespējas un alternatīvas brīvā laika pavadīšanā. Koncertā uz skatuves uzstāsies rokgrupa Dzelzs Vilks, Oranžās brīvdienas, Gapoljeri un citi mākslinieki.

Par dažādām sportiskām un radošām aktivitātēm būs parūpējušies: Latvijas Olimpiskā vienība, skeletonisti brāļi Dukuri un kamaniņbraucēji brāļi Šici, bobslejisti Melbārdis un Dreiškens, kā arī Dinamo Rīga, VEF jaunatnes basketbola skola, Ceļu satiksmes drošības direkcija un RC radiovadāmie automobiļu eksperti, kuri parādīs jauniešiem brīvā laika pavadīšanas dažādo klāstu un iespējas.

“Pretnarkotiku dienas”  koncerta apmeklētāji ir aicināti pasākumā piedalīties, piedaloties un komunicējot ar pasākuma dalībniekiem, atrodot sev piemērotu brīvā laika pavadīšanas iespēju.

Pasākuma laikā būs iespēja ne vien aprunāties ar sportistiem, bet arī aplūkot viņu sporta inventāru, piedalīties dažādās sportiskās aktivitātēs un konkursos.

Ieeja koncertā un pasākumā bez maksas.