Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Zemgales reģionā atkal aizturēts autovadītājs par kukuļdošanu 2014. gada 5. jūnijs

Valsts policijas (VP) Zemgales reģiona pārvalde (ZRP) informē, ka strādājot pastiprināti kukuļdošanas apkarošanas jomā Valsts policijas  Zemgales reģiona pārvaldes policijas darbinieki 5.jūnijā Dobeles novadā, Bikstu pagastā aizturējuši autovadītāju, kurš mēģinājis piekukuļot policijas darbiniekus.1970.gadā dzimušas vīrietis vadot transportlīdzekli pārsniedza atļauto braukšanas ātrumu, lai netiktu noformēts administratīvā pārkāpuma protokols, mēģinājis iedot 40 eiro, pēc kā arī tika aizturēts.

Jāmin, ka 3.jūnijā Dobeles novadā, Bikstu pagastā arī tika aizturēts autovadītājs par kukuļdošanu.1958.gadā dzimušais vīrietis vadot transportlīdzekli arī pārkāpa atļauto braukšanas ātrumu, lai netiktu noformēts administratīvais pārkāpuma protokols, mēģināja iedot 20 eiro, pēc kā arī tika aizturēts.

Pret abiem autovadītājiem uzsākti kriminālprocesi, kas paredz sodu ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar arestu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu līdz simt divdesmit minimālajām mēnešalgām.

VP Zemgales reģiona pārvaldes policisti turpina strādāt pastiprināti kukuļdošanas apkarošanas jomā. Šogad VP Zemgales reģiona pārvaldes policisti par kukuļdošanu aizturējuši jau 39 autovadītājus, pret kuriem uzsākti kriminālprocesi.

 

Informāciju sagatavoja:

Ieva Sietniece
Valsts policijas
Zemgales reģiona pārvaldes
priekšnieka palīdze
Tālr.63004302,20293472
ieva.sietniece@zemgale.vp.gov.lv