Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Šo trešdien, 28. maijā, plkst. 11:00 aicinām mediju pārstāvjus uz pētījuma prezentāciju “Policijas darba kvalitāte – cietušā vērtējumā”. 2014. gada 27. maijs

Trešdien, 28, maijā plkst. 11:00 Valsts policijas Galvenās kārtības policijas pārvaldes Prevencijas vadības nodaļa aicina preses pārstāvjus uz pētījuma „Policijas darba kvalitāte – cietušā vērtējumā” un sagatavoto informatīvo izdales materiālu cietušajiem prezentāciju. Prezentācijā piedalīsies Prevencijas vadības nodaļas priekšnieks Andis Rinkevics un nodaļas eksperte Dace Landmane. 

2013.gadā Valsts policijā tika veikts apjomīgs pētījums, kura ietvaros analizētas cietušo vajadzības un gaidas, vēršoties policijā, un vērtēta cietušo apmierinātība ar policija darbu. Tāpat pētījuma ietvaros identificēti tie faktori, kuru pilnveide ir būtiska, lai paaugstinātu cietušo apmierinātību ar policijas darbu.

Valsts policijas Prevencijas vadības nodaļa izstrādājusi ceļvedi, lai cietušais saprastu policijas rīcību pēc tam, kad ir vērsies policijā pēc palīdzības. Tajā raksturoti biežākie gadījumi, un katrā no aprakstītajām situācijām ir skaidrotas cietušā tiesības, kā rīkoties tālāk.

Pētījuma rezultātu un informatīvo materiālu prezentācija notiks Valsts policijā Rīgā, Čiekurkalna 1.līnijā 1, korpuss 4, konferenču zālē no plkst. 11:00 līdz 13:00. 

 

Ar cieņu,

Dairis Anučins
Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļas
vecākais speciālists
Tel. 67075093
Mob. tel. 29402290