Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Liepājā izņem nelegālās cigaretes un alkoholu 2014. gada 7. marts

Februāra mēnesī Liepājas pilsētā  Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes (VP KRP) Kriminālpolicijas biroja Organizētās noziedzības un noziegumu ekonomikas jomā apkarošanas nodaļas darbinieki kriminālprocesa ietvaros veica vairākas sankcionētas kratīšanas, kuru laikā izņēma ievērojamu daudzumu cigarešu bez LR akcīzes uzlīmēm, kā arī nelegālo alkoholu.

Kopumā VP KRP darbinieki kratīšanas laikā izņēma 254 500 cigaretes ar Baltkrievijas un Krievijas Federācijas akcīzes marķējumu, kā arī 178 litrus nelegālā alkohola.  Minētā kriminālprocesa ietvaros tika aizturētas divas personas - 1971. un 1986. gadā dzimuši vīrieši, kuri nav iepriekš sodīti, arī policijas redzeslokā nav nonākuši.

 Kriminālprocess uzsākts pēc Krimināllikuma 221. panta otrās daļas par  alkoholisko dzērienu un tabakas izstrādājumu nelikumīgu uzglabāšanu, pārvietošanu un realizāciju, ja to izdarījusi personu grupa pēc iepriekšējas vienošanās. Pirmstiesas izmeklēšana turpinās.

Par šādu noziedzīgu nodarījumu pastrādāšanu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz diviem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.