Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Zemgales reģionā atkal aizturēts autovadītājs par kukuļdošanu 2014. gada 24. februāris

Valsts policijas (VP) Zemgales reģiona pārvalde (ZRP) informē, ka pagājušās brīvdienās 22.februārī Auces novadā Bēnes pagastā aizturēts autovadītājs, kurš mēģināja piekukuļot policijas darbiniekus.

1949.gadā dzimušajam vīrietim, kurš brauca ar automašīnu bija beidzies autovadītāju tiesībām termiņš, lai netiktu noformēts administratīvā pārkāpuma protokols, autovadītājs mēģināja iedot policistiem 20 eiro, pēc kā arī tika aizturēts.

Par kukuļdošanu uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 323.panta 1.daļas “ Par kukuļa, tas ir, materiālu vērtību, mantiska vai citāda rakstura labumu, nodošanu vai piedāvāšanu, ja piedāvājums pieņemts, personiski vai ar starpnieku valsts amatpersonai, lai tā, izmantojot savu dienesta stāvokli, izdarītu vai neizdarītu kādu darbību kukuļdevēja, kukuļa piedāvātāja vai citas personas interesēs, neatkarīgi no tā, vai nodotais vai piedāvātais kukulis domāts šai valsts amatpersonai vai jebkurai citai personai”, kas paredz sodu ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar arestu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu līdz simt divdesmit minimālajām mēnešalgām.

Šogad Zemgales reģionā aizturēti jau 10 autovadītāji par kukuļdošanu. Policisti turpina pastiprināti strādāt kukuļdošanas apkarošanas jomā.

Informāciju sagatavoja:

Ieva Sietniece
Valsts policijas
Zemgales reģiona pārvaldes
priekšnieka palīdze
Tālr.63004302,20293472
ieva.sietniece@zemgale.vp.gov.lv