Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Apturēta jaudīga nelegālā alkohola ražotne. Vairākas točkas Latgalē paliks bez preces 2014. gada 12. februāris

Turpinot operatīvus pasākumus nelegāla alkohola apkarošanā, kādā privātajā sektorā Daugavpilī tika uzieta un apturēta apjomīga nelegāla alkohola rūpnīca. Atsavināta pašbrūvēta dzira, kura tika paredzēta tālākai izplatīšanai točkās.

Pagājušas nedēļas nogalē Daugavpils iecirkņa Kriminālpolicijas darbinieki, veicot operatīvus pasākumus, apturējuši kādu transportlīdzekli, kurā tika konstatēta 1000 litru ietilpīga tvertne, kas ir piepildīta ar šķidrumu - visticamāk spirts, jo šķidrumam bija spilgti izteikta alkoholam raksturīga smaka.

Vakar, turpinot uzsāktā kriminālprocesa izmeklēšanu un veicot sankcionētu kratīšanu, policisti pārbaudīja kāda privātā sektora teritoriju Daugavpilī, kur konstatēja pilnvērtīgu, labi iekārtotu nelegālā alkohola ražošanas „cehu”. Uz vietas tika atrasti un atsavināti vairāk par 2 272 litriem alkohola dziras (kopējais izņemtais alkohola daudzums –  vairāk par 3 272 litriem). Tāpat tika atsavināti visi alkohola ražošanai un fasēšanai nepieciešamie piederumi – etiķetes, stikla un plastmasas pudeles, korķi, sūkņi utt.

Tālākai izplatīšanai saražotā prece tika nogādāta dažādās alkohola tirdzniecības vietās ne tikai Daugavpilī, bet arī citās Latgales pilsētās.
Pēc Krimināllikuma 2212.panta 2.daļas uzsāktajā kriminālprocesā turpinās izmeklēšanas. Saistībā ar minēto policija pārbauda 1979.gadā dzimušo vīrieti.

Par nelikumīgu alkoholisko dzērienu ražošanu, glabāšanu vai pārvietošanu, ja tā izdarīta lielā apmērā, soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem.

 

Informāciju sagatavoja:

Anastasija Laizāne
VP Latgales reģiona pārvaldes
Kārtības policijas biroja
Prevencijas nodaļas inspektore
t.65403261