Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Par virkni kabeļtelevīzijas pastiprinātāju zādzību aizturēti divi vīrieši 2013. gada 19. februāris

12. februārī, kāds iedzīvotājs Rīgas Ķengaraga iecirknim ziņoja, ka Maskavas ielā divi aizdomīgi vīrieši rosās pa sadales skapi. Policijas darbinieki operatīvi reaģēja uz iedzīvotāju sniegto informāciju un devās uz notikuma vietu, kur aizturēja divus vīriešus, kas bija paspējuši demontēt divus kabeļtelevīzijas pastiprinātājus, kuri aizturēšanas brīdī pie viņiem tika atrasti.

Aizturētie ir 1975. gadā un 1972. gadā dzimuši vīrieši, kuri iepriekš ir tiesāti.

Uz aizdomu pamata, ka viņi varētu būt veikuši vēl kādu zādzību, tika veikta kratīšana viņu dzīvesvietās. Kratīšanas laikā policisti atrada vēl 79 pastiprinātājus. Ir aizdomas, ka vairāku mēnešu laikā aizturētie ir darbojušies visā Rīgas teritorijā. Šobrīd daļai kabeļtelevīzijas pastiprinātāju ir noskaidrotas zādzību izdarīšanas vietas, taču izmeklēšana turpinās, lai noskaidrotu pārējās zādzību vietas.

Policijai ir pamatotas aizdomas, ka viens no vīriešiem varētu būt veicis vēl citus noziegumus, tādēļ policija lūdz atsaukties ikvienu, kurš ir cietis no attēlā redzamā vīrieša pretlikumīgajām darbībām, zvanot uz tālruņa numuriem: 67086800 vai 110.

pastiprinataju.JPG

Sagatavoja:
Ance Rozīte
VP Rīgas reģiona pārvaldes
Preses un sabiedrisko attiecību sektora
Vecākā speciāliste
tālrunis: +371 67219758
FACEBOOK lapa: http://www.facebook.com/VPRRP 
TWITTER: http://twitter.com/VPRRP 
DRAUGIEM lapa http://www.draugiem.lv/vprrp 
e-pasts: