Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Uzmanību! Telefonkrāpnieki turpina uzdarboties! 2013. gada 12. februāris

Policija informē, ka pēdējo divu mēnešu laikā, t.i. pērna gada decembra beigas un šā gada februārī, Latgalē reģistrēti 5 krāpšanas gadījumi (četri no tiem Daugavpilī), saistībā ar ko ir uzsākti kriminālprocesi. Nepārtraukti policijas darbinieki veicina šo noziegumu atklāšanu, realizējot operatīvus meklēšanas pasākumus un visas nepieciešamās izmeklēšanas darbības. Apjomīga darba rezultātā saistībā ar minētām krāpšanām šajā gadā policijas darbinieki jau ir aizturējuši divas aizdomās turamās personas, kuras vēlāk tika apcietinātas (abas agrāk tiesātas).

Neskatoties uz aizdomās turamo personu aizturēšanu un apcietināšanu, Latgalē joprojām turpinās sirmgalvju apkrāpšana. Tā piemēram, aizvadītās nedēļas nogalē Daugavpilī reģistrēti divi tādi gadījumi, kad nenoskaidrota persona, zvanot un imitējot ceļu satiksmes negadījumu ar radinieku līdzdalību, izkrāpa naudas līdzekļus. Šoreiz par noziedznieku upuriem kļuva 1932. un 1936.gadā dzimušās sievietes, kurām tika izkrāpti Ls 900 un Ls 1800.

Policija vēlreiz brīdina, un lūdz visus gados vecākus cilvēkus/pensionārus būt uzmanīgiem, saņemot līdzīga rakstura zvanus, un neuzticēties nezināmām personām, kā arī neuzticēt nevienam savu naudu. Policija uzstājīgi aicina jaunākā gājuma cilvēkus brīdināt savus vecākus un vecvecākus par iespējamiem krāpšanas mēģinājumiem, izskaidrojot kā ir jārīkojas tādās situācijās.

Latgales reģiona pārvaldes dežūrdaļu kontakta tālruņi: Daugavpils 654-03302 un Rēzekne 646-03502 (Ludza, Preiļi, Krāslava un Balvi), vai arī Valsts policijas dežūrdaļa 110.

Informāciju sagatavoja:
Anastasija Laizāne
VP Latgales reģiona pārvaldes
Kārtības policijas biroja
Prevencijas nodaļas inspektore