Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Brīvdienās Rīgā aizturēti divi iespējamie telefonkrāpnieki 2012. gada 21. novembris

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes darbinieki šā gada vasarā un rudenī saņēmuši vairāk nekā desmit iesniegumus par gadījumiem, kuros krāpnieki piezvana sirmgalvjiem un apgalvo, ka viņu radinieki iekūlušies nepatikšanās un tādēļ esot nepieciešama nauda situācijas atrisināšanai. Parasti tiek stāstīts, ka radinieks izraisījis negadījumu vai vainojams citā kriminālpārkāpumā un nauda nepieciešama, lai netiktu sākts kriminālprocess.

Šā gada 17. novembrī Rīgas Ķengaraga iecirkņa darbinieki Maskavas ielā ap pusdienlaiku aizturēja 33 gadus vecu, agrāk tiesātu jaunieti, kuru policistiem bija izdevies noskaidrot, veicot iepriekš notikušo telefonkrāpšanu izmeklēšanu.

Taču nākamās dienas pēcpusdienā Maskavas ielā, policisti aizturēja 43 gadus vecu vīrieti, kurš arī tiek turēts aizdomās par telefonkrāpšanu veikšanu. Aizturētais izrādījās agrāk vairākkārt sodīts par krāpšanām un mantiskiem noziegumiem un kopā savas dzīves laikā ieslodzījumu vietās pavadījis 24 gadus.

Pagaidām policisti ir noskaidrojuši, ka abi aizturētie savos noziegumos varētu būt darbojušies patstāvīgi un nav savstarpēji saistīti. Taču likuma sargiem ir aizdomas, ka aizturētie varētu būt saistīti arī ar citām līdzīga veida krāpšanām un lūdz atsaukties ikvienu, kas ir cietis no attēlos redzamo vīriešu pretlikumīgajām darbībām, zvanot uz tālruņa numuru 67070800 vai 110.telefonkrapnieki.JPGSagatavoja:
Toms Sadovskis
VP Rīgas reģiona pārvaldes
Preses un sabiedrisko attiecību sektora vadītājs
tālrunis: +371 67219872 mob. +371 27878155
FACEBOOK lapa: http://www.facebook.com/VPRRP
TWITTER
: http://twitter.com/VPRRP

DRAUGIEM lapa http://www.draugiem.lv/vprrp
e-pasts: