Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Policija turpina izmeklēt traģisko notikumu Šampēterī 2012. gada 30. janvāris

Valsts policija turpina izmeklēt traģisko notikumu Šampēterī, kurā pēc suņu uzbrukuma dzīvību zaudēja kāda 70 gadus veca sieviete. Likuma sargi ir divas reizes pārbaudījuši blakus esošo teritoriju un joprojām turpina meklēt suņus. 

Uzreiz pēc traģiskā notikuma policisti noskaidroja vairākas personas, kas bija redzējuši suņus, kas uzbruka sievieti. Tajā pašā dienā policisti arī pārbaudīja blakus esošo rūpniecisko teritoriju un tajā esošos sešus sargsuņus. Taču aculiecinieki norādīja, ka tie suņi nav tie paši, kas uzbruka sievietei. 

Vēlāk, kad sabiedrībā izplatījās informācija, ka minētie sargsuņi ir likvidēti, Rīgas policisti teritoriju pārbaudīja vēlreiz, taču izrādījās, ka izplatījušās baumas ir nepatiesas – suņi joprojām atradās teritorijā. 

Šonedēļ likuma sargi saņēma eksperta atzinumu par bojā gājušās sievietes nāves cēloni. Eksperta atzinums liecināja, ka starp sievietes nāvi un suņu uzbrukumu cēloņsakarība pastāv. 

Izmeklēšanas laikā policisti savā rīcībā ir ieguvuši vairākus novērošanas videokameru ierakstus. Dažos no tiem ir redzami suņi, arī aculiecinieki ir atzinuši, ka videoierakstos redzamie četri suņi ir tie paši, kuri veica uzbrukumu. Policija lūdz atsaukties ikvienu, kam ir kāda informācija par suņu atrašanās vietām, zvanot uz tālruņu numuriem: 67500700, 67500751, 110.

             

Sagatavoja:
Toms Sadovskis
VP Rīgas reģiona pārvaldes
Preses un sabiedrisko attiecību sektora
Vecākais speciālists
tālrunis: +371 67219872 mob. +371 27878155
FACEBOOK lapa: http://www.facebook.com/VPRRP
TWITTER: http://twitter.com/VPRRP
DRAUGIEM lapa http://www.draugiem.lv/vprrp
e-pasts: